Manga Project Poland

Lubisz rysować, pisać opowiadania, znasz się na programach graficznych? Jeśli twoim marzeniem jest rysować mangę. To miejsce jest dla Ciebie. Pomożemy ci rozwinąć talent, znaleźć partnera. Wszyscy marzymy o tym samym.


#61 2012-02-02 00:40:10

 MoU

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

Dzień dobry - lub, jak kto woli - dobry wieczór. Jestem MoU. Wiek nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ uważam że wspólne zainteresowania (np. manga, pisanie, rysowanie, kultura japońska) zbliżają ludzi i czynią ich w pewnym sensie równymi sobie. Zajmuje się rysowaniem - w przyjaźni pracuję z pisakami i ołówkami, a od niedawna walczę z tabletem za pomocą programu SAI; mam też mnóstwo pomysłów i dobrych chęci ale jestem leniwa. Obecnie przymierzam się do nauki japońskiego - mój poziom przyswojenia wiedzy z tego zakresu wynosi zero (sam widok podręczników mnie przeraził T_T). Lubie grać w osu. Chciałabym kiedyś narysować oneshoot w stylistyce mangi i odwiedzić raz kraj kwitnącej wiśni. To by było na tyle, dziękuję za uwagę~♥

Offline

 

#62 2012-02-03 17:39:48

Muziasta

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

Zatem witam. Trafiłam tutaj całkiem przypadkiem, bo trafiłam w poczekalni na Wasze ogłoszenie.

Zatem
Małgorzata inaczej zwana Muziastą. Lat 20 (staruszka XD) Nie mam nic wspólnego z rysowaniem poza głupimi wektorami na fizyce. Ale za to piszę. Mogę pisać różne rzeczy, wszelkiego rodzaju opowiadania. Mogę wymyślić na bieżąco, w końcu jestem niezłą kłamczuchą. Jeśli ktoś z rysowników chciałby współpracować, proszę do mnie pisać. Wiem, że niezbyt dużo osób ma tak, że rysuje i pisze, dlatego też może trafię tutaj na swoją połówkę (oczywiście chodzi o mangi)

Miło mi Was poznać

Offline

 

#63 2012-02-04 14:34:07

Aiko

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

D-dzień dobry! Miło mi wszystkich poznać.

Mym imieniem jest Aleksandra, choć zdecydowana większość moich znajomych mówi na mnie Aiko, co jest moim pseudonimem artystycznym (dokładniej Aiko Iwahara).  Zajmuję się głównie rysowaniem, bowiem to wychodzi mi najlepiej, aczkolwiek w komiksach mam małe problemy z rozłożeniem klatek i fabułą. Za sobą mam póki co 2 komiksy, jeden całkowicie od czapy, LOL Saga, na konkurs, drugi, na razie dwurozdziałowy "Bonjour, monsieur exorcist!", rysowany do mojej gazetki szkolnej.

Aktualnie zajmuję się rysowaniem doujinshi z Vampire Knight ( ale to yaoi, koleżanka błagała ;^; ) i komiksowym wyzwaniem artystycznym "Wycieczka po Aikosiowej głowie".

Chętna do współpracy z kimkolwiek, najchętniej narysuje shonen-ai(bądź i yaoi *_*), aczkolwiek i inne typy mogę. Chyba tylko ze Sci-Fi nie dam sobie rady, za dużo wymyślania wszleakich broni i pojazdów @_@

(najlepiej pisać do mnie na skp; aleksandra.aiko)

Offline

 

#64 2012-02-28 15:50:30

GrimDJ

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

Witam wszystkich, jestem się GrimDJ mam lat 14 i dołączam do waszego ugrupowania, ponieważ jak widać wszyscy mamy to samo marzenie prawda? Nie rysuję jakoś profesjonalnie i wciąż się uczę. Żeby doskonalić swoje możliwości rysownicze, robię covery z Death Note'a mam też blooga na którego wrzócałem swoje rysunki, ale go zawiesiłem adres załączę pod spodem.

Moje ulubione anime i manga to :
-Death Note (a jakże)
-Mirai Nikki
-Zero no tsukaima
-Deadman Wonderland

Tak więc ja GrimDJ uzbrojony w różnej maści ołówki i piórko dołączam do was i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona
                                                                                                                            The End

http://grimdj-rysunki.bloog.pl/?ticaid=6e008

Offline

 

#65 2012-06-10 22:51:27

 ceiro

Nowicjusz

41414379
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

Siemka wam Ceiro jestem a tak na prawde to Martii ^____^ Nie wiedziałam ze znajde tyle osob którzy chca rowniez wydac kiedys wlasna mange ;D Jestem kiepska w pisaniu itp. jednaak niezle sobie radze w rysunku ;D
Chciałabym stworzyc kiedyś mange z duzym poczuciem humoru i szkolne... jednak inne gatunki tez chetnie moge sprobowac ^___^ Jestem zawsze max pozytywnie nastawiona do wszystkiego i wgl. Noo to by bylo chyba wszystko ;D


http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_70964.gif

Offline

 

#66 2013-04-26 15:53:04

Jazzuki

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

Witam wszystkich jestem Mateusz mam 14 lat .  obecnie tworzę fabułę do mangi .  Rysuję będzie kilka , 2 , 3 lata chyba
Ćwiczę obecnie szkice piórkiem .  Zamierzam ogarnąć obsługę "Manga Studio" , Photoshopa itp. Jeszcze szukam podobnych programów .

Mam zamiar studiować Grafikę , albo dostać się na Japonistykę .

Ostatnio edytowany przez Jazzuki (2013-05-15 20:37:11)

Offline

 

#67 2013-06-17 18:59:46

Methelaine22

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-06-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się ;)

Methelaine22, lat 13, prawie 14. Posiadam ołówek, czarne pisaki, flamastry i historię do opowiedzenia. Zamierzam nauczyć się japońskiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnmclan