Manga Project Poland

Lubisz rysować, pisać opowiadania, znasz się na programach graficznych? Jeśli twoim marzeniem jest rysować mangę. To miejsce jest dla Ciebie. Pomożemy ci rozwinąć talent, znaleźć partnera. Wszyscy marzymy o tym samym.


#1 2012-01-25 09:13:40

 Mukuro

Administrator

32973951
Call me!
Skąd: Namimori
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Nasza historia

Pomyślałam że możemy wspólnie napisać historie, o wybranej tematyce, gatunku. Jeśli ktoś ma siłę i chęci to nich zacznie i na początku napisze jakiego jest gatunku, dajcie wodzy wyobraźni może to być wszystko, nawet Yaoi (:

np: Typ widowni: Shounen
Gatunek: Akcja, Fantasy, komedia
Temat: Piraci, sztuki walki, super moce

A to jak się zmieni historia zależy od was (:


A chodzi mi o to by opowiadanie nie pisała jedna osoba tylko wszyscy chętni. Każdy będzie pisac swój fragment a reszta będzie dopasowywać historie i jej dalszy ciąg do tego co jest wyżej.
Pasuje?
Jeśli tak to do roboty kochani ^^.

Mała pomoc (:

Typ widowni

Shounen
Shounen-Ai
Seinen
Shoujo
Shoujo-Ai
Josei
Ecchi


Gatunki

Akcja
Dramat
Fantasy
Horror
Historyczny
Komedia
Kryminał
Przygodowy
Psychologiczny
Romans
Sci-Fi
Thiller


Tematyka

Alchemia
Demony
Harem
Kosmici
Łowcy nagród
Mafia
Magia
Mecha
Muzyka
Ninja
Okruchy Życia
Parodia
Piraci
Równoległy wszechświat
Samurajowie
Szkolne życie
Sport
Super moce
Sztuki Walk
Świat przestępczy
Wampiry
Wojsko
Zagadki
Zombie

skopiowane z animezone xD.


http://img9.imageshack.us/img9/4474/23833974p0.jpg

Offline

 

#2 2012-01-25 13:20:39

Xxwinry

Nowicjusz

9033641
Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nasza historia

Typ widowni: Shounen, Ecchi,
Gatunki: Akcja, Dramat, Horror, Kryminał, Przygodowy, Sci-Fi,
Tematyka: Alchemia, Mafia, Piraci, Świat przestępczy, Wojsko, Zagadki, Super moce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Tokyo są 2 grupy mafijne które się bardzo nie lubią, przez to często jest wzywana policja.Pierwsza grupa umieją posługiwać się alchemią druga są piratami internetowymi gdzie chcą wykraść cenną dla ludzkości kamień snów gdzie posiadający ją człowiek jest wszechmocny, pierwsza to samo oni idą na całość. Pewnego lipcowego dnia zdarzył się wielka katastrofa z wojskowego skarbca ktoś ukradł kamień snów.
-hmm, widzę ślady alchemi i ... o co my tu mamy piracki zegarek- powiedziała wojskowy detektyw, Steve.
-hahaha co piraci z alchemikami współpracuje hahaha boki zrywać
-Maria uspokuj sie
-dobrze Steve ale czy to nie dziwne?
-no troche a może mają jakiegoś alchemika po swojej stronie?
-hmmm, ciekawe zaraz zobaczę

Offline

 

#3 2012-01-25 14:16:57

 kaze

Nowicjusz

status kazakami@aqq.eu
1162305
Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Nasza historia

Zmiana scenerii, wielka łąka, las w tle, młody chłopak spaceruje ścieżką w stronę lasu, po dotarciu w jego ulubione miejsce, wspina się na wysokie drzewo i obserwuje niebo, nagle słyszy jakiś hałas i głosy, zauważa biegnące przez las sylwetki, słyszy krzyki:

- oddaj kamień złodzieju
- dorwiemy cię!
- nawet o tym nie myślcie tchórzliwi piraci!
- wy i te wasze sztuczki! kamień jest nasz!

Nagle pod drzewo podbiega postać ubrana w ciemno czerwony płaszcz z kapturem z lisimi uszami na głowie.
Przygląda się po cichu z pomiędzy gałęzi. Zauważa jak postać chowa coś głęboko w noże pod wielkim drzewem na którym siedzi chłopak. Po chwili postać zaczyna biec i rozpływa się w ciemnościach. Po kilku minutach przy drzewie przebiegają przy drzewie dwie większe grupy ludzi, walczące ze sobą podczas pościgu. Jedni rzucają alchemiczne zaklęcia, drudzy używają technologii w postaci sterowanych robotów przypominających zwierzęta, mają też dziwne okulary i metalowe rękawice na rękach. Trwa zaciekłą walka. Dochodzi do sporów.

- Set osłaniaj mnie, zaraz pokażę tym Alchemicznym prostakom co oznacza zadzierać z królami sieci!
- Bajto czy ty zawsze musisz być taki nierozsądny? Eh kiedy w końcu przestaniesz być takim ryzykantem!

(stronę alchemiczna pozostawię bez słowa, byśmy mogli ich przedstawić w dalszej części, mam tu namyśli postaci istotne w danej grupie przestępczej, dając możliwość innym kreowania postaci)

Pościg przemieścił się już bardzo daleko, chłopak odetchnął z ulga i zszedł z drzewa sprawdzić co tajemnicza postać schowała pod drzewem. Włożył rękę w otwór, po krótkim poszukiwaniu na ślepo, wyczuł coś twardego owiniętego w czarny jedwabny materiał. Rozwinął materiał, po czym wielki błysk oślepił go, chłopak zemdlał, po przebudzeniu trzymał kamień w dłoni, jednak coś było nie tak, jego skóra byłą szara, paznokcie urosły,
chłopak przeraził się, pobiegł szybko do domu, nadal byłą noc więc wszyscy już dawno spali, spojrzał w lustro na szafie w swoim pokoju, zaniemówił...
Jego włosy(czarne) urosły mu do pasa, skóra zmieniła kolor na szary, sylwetka stała się umięśniona, jego oczy lśniły krwisto czerwonym kolorem z przebłyskami jakby migoczących żółtych gwiazd.
Nie wiedział co się stało, był oszołomiony. Schował kamień pod łóżko, położył się spać z nadzieją żę to tylko zły sen. Po przebudzeniu, zerwał się i spojrzał w lustro... wyglądał normalnie jak dawniej, krótsze rozczochrane włosy, niespecjalna sylwetka chociaż był chudy jak szkapa. Zajrzał pod łóżko, przeraził się, kamień tam był, jednak to wsyzstko co zdarzyło się w nocy to prawda.

- Co się dzieje, co ten kamień mi zrobił....
- Kazuo Wstawaj! Śniadanie na stole!
- Już idę mamo.


Kiedy zniknę, dobrze pilnuj grobu, koniku polny.
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/420368_356785947684433_100000590924765_1285502_2083260727_n.jpg

Offline

 

#4 2012-01-27 18:18:18

 Mukuro

Administrator

32973951
Call me!
Skąd: Namimori
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Nasza historia

Chłopak zachodząc w głowę co się z nim stało tamtej nocy zszedł do kuchni. Czekało juz na niego pachnące śniadanie. Świerze miękkie pieczywo posmarowane grubo masłem i do tego pachnąca jajecznica, uśmiechnął się do swojej mamy która właśnie parzyła zielona herbatę.
- Udało mi się obudzić cię za pierwszym razem -roześmiała się wesoło.
- Nie przesadzaj!
- Nie przesadzam, nigdy się ciebie nie da dobudzić rano. - kiwnęła na niego żeby siadał i jadł.
- Niech ci będzie~
Po śniadaniu od razu poczuł się lepiej po ciężkiej nocy i wrócił do swojego pokoju. Usiadł na łóżku i wziął tajemniczy kamień do reki, obracał go w dłoniach w poszukiwaniu jakiś wskazówek. Nawet nie wiedział czy może się kogoś zapytać o ten kamień.
- ech...- westchnął. Do jego pokoju ktoś zapukał, spanikowany wrzucił kamień do szafki i otwarł drzwi.
Stał w nich...


http://img9.imageshack.us/img9/4474/23833974p0.jpg

Offline

 

#5 2012-01-27 22:54:24

 Mino

Administrator

39774428
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 9
Punktów :   

Re: Nasza historia

... Młody mężczyzna. Wyglądał na jakieś 20 lat... Miał na sobie przetartą jeansową kurtkę i wygnieciony podkoszulek. Właściciel kamienia (mogę dać mu na imię Vin?) cofnął się zakłopotany.
- Jak się tu...
- Oknem. - wszedł mu słowo- Pozwolisz mi wejść i ściągniesz tu kłusowników czy zawołasz ich od razu, by zapolowali na mnie tak jak ostatnio?
- O czym ty mówisz? - Vin kompletnie nie rozumiał o co chodzi- Nikogo na Ciebie nie nasyłałem! To był przypadek, że na nich wpadliśmy! Przecież ja też uciekałem!
- Tyle, że ciebie nie gonili...
Vin chciał kontynuować kłótnię, lecz mała strużka czerwieni, która płynęła po podłodze ze strony kuchni, sprawiła, że zaniemówił. Serce przyspieszyło... Niewiele myśląc rzucił się do kuchni. Na podłodze leżała jego matka. Miała połamane kończyny, kości przebijały skórę... Jeszcze żyła. Z grymasem bólu otworzyła pełne łez oczy.
-Vin...- wychrypiała- Uciekaj...
-MAMO!- krzyknął i opadł na kolana, pochylił się nad nią, płacząc wyszeptał- Nie zostawię Cię...
-Vin, jesteś następny.- niski głos za jego plecami przerwał ciszę- Dobrze wiesz jaką karę wymierzam zdrajcom.


Kocham was wszystkich za to co robicie. *////*

Offline

 

#6 2012-01-28 18:19:15

Xxwinry

Nowicjusz

9033641
Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nasza historia

Chłopak zaniemówił, był przerażony a zarazem zły i wściekły. Szybko się odwrócił i zobaczył strzelbę wymierzoną w niego. Kazuo nie mógł się ruszyć, był sparaliżowany strachem, bał się śmierci. Wnet przez okno wskoczyła ta sama osoba, którą widział wcześniej, gdy siedział na drzewie. Była ubrana w pelerynę, z kaptura widać kocie uszy .

-Zostaw go!- krzyknęła tajemnicza dziewczyna
-Ha! Bo co mi zrobisz!!!
-Nie wiesz? To co zrobiłam 15 lat wcześniej.- Kazuo się przeraził.
-Wiec to ty zabiłaś moich rodziców? JAK ŚMIESZ!
Dziewczyna cicho się zaśmiała...
-Żebyś widział swoją twarz... Ale wróćmy do tematu, co tu robisz i co to wszystko ma znaczyć?
-Ten szczeniak nasłał na mnie kłusowników.
-Kłusowników? A masz pewność, że to on?
-Co masz na myśli?
-Hmm... Bo może to być kamień.
-Kamień, ale jak to?- zapytał Kazuo
-O co chodzi? Ja nic nie rozumiem!- krzyknął z łzami w oczach Vin
-O tuż chodzi mi o to... Gdy zabrałeś kamień, to czy coś cię zaskoczyło?- zapytała dziewczyna z kocimi uszami
-Skóra zmieniła kolor na szary... A paznokcie i włosy urosły.
-To oznacza, że kamień cię wybrał.
-WYBRAŁ GO?! ALE DLACZEGO TEGO SZCZENIAKA?! NIEMOŻLIWE! POWIEDZ!- Kazuo zaczął szarpać dziewczynę
-Uspokój się i mnie puść.
Mężczyzna puścił dziewczynę. Podeszła do Vin.
-Jak się nazywasz?
-Vin... Vin Suzuki - chłopak jeszcze nie widział twarzy dziewczyny. Ona zdjęła kaptur i ukazała swoje kasztanowe włosy i uszy, a oczy miała krwisto-czerwone.
-Ja nazywam się Horo Ookami, a tego faceta pewnie już znasz skoro oskarża Cię o zdradę... W każdym razie jesteśmy tu, by Ci pomóc.
-Pomóc? Ja jemu? Wybij to sobie z głowy!
-Mam Ci przypomnieć, co mówiła nasza królowa?
-Żebyśmy znaleźli posiadacza kamienia.

Mukuro: "Vin" to dodatkowa postać którą wprowadziła Mino, a nie główny bohater, przeczytaj to jeszcze raz. Ja zakończyłam na tym że ktoś pukał do tego drzwi i ten chłopak to był Vin a potem Vin i Kazuo poszli do kuchni.

Mino: Gwoli wyjaśnienia... Vin jest posiadaczem kamienia. Kazuo, to ten "zły", który pobił matkę Vin'a. Trochę poprawiłam tę część. Mam nadzieję, że na lepsze.

Ostatnio edytowany przez Xxwinry (2012-01-28 21:07:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnmclan