Manga Project Poland

Lubisz rysować, pisać opowiadania, znasz się na programach graficznych? Jeśli twoim marzeniem jest rysować mangę. To miejsce jest dla Ciebie. Pomożemy ci rozwinąć talent, znaleźć partnera. Wszyscy marzymy o tym samym.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-01-27 17:48:00

 Mukuro

Administrator

32973951
Call me!
Skąd: Namimori
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Korea.

Temat dość ogólny ale nie wiem jak wielu z was interesuje sie kulturą Koreańską.
Temat K-Pop'u i Dram staje się coraz modniejszy wśród Otaku. Powiedzcie jak coś ciekawego wiecie, jakiej muzyki słuchacie, jakie filmy oglądacie.


http://img9.imageshack.us/img9/4474/23833974p0.jpg

Offline

 

#2 2012-01-28 15:12:21

 Ikaori

Nowicjusz

Skąd: Yume no tokoro
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 57
Punktów :   

Re: Korea.

Mnie zdaży się posłuchać Super Junior czy Shinee i lubię ich piosenki, Victory Korea, Ring ding dong, Coagulation, Bonanamana, Sorry Sorry, ale nie oszukujmy się... fajnie brzmią i faceci są nieziemscy, ale same teksty są żałosne, nic ze sobą nie niosą, jak chociażby prawdziwa muzyka X Japan- Tears. Nie mówię, że cała koreańska muzyka to popowe dno, bo jej po prostu nie znam, ale te zespoły, to coś jak HSJ, niech dziewczyny się zakochają, ładnie wyglądamy i będzie kasa oraz sława.
Jeżeli chodzi o język koreański to podoba mi się, nie jest to, to co japoński, ale ma ciekawe brzmienie, a poza tym miałam okazję poznać Koreańczyków, są przesympatyczni, świetnie mi się z nimi rozmawiało, a koledzy nie mogli się od Koreanek oderwać;).
Nie wiele wiem o Korei, nadal jest to kraj hermetyczny, a co dzieje się w Północnej, to czasami przekracza naszą wszelką wyobraźnię.


漫画家になりたい!

Offline

 

#3 2012-01-28 20:50:25

 Azusa

Nowicjusz

13294433
Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Korea.

Jedynie zespół Shinee lub Big Bang

Offline

 

#4 2012-01-28 21:23:01

 Mukuro

Administrator

32973951
Call me!
Skąd: Namimori
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Korea.

Mnie sie udało trochę wejść w świat koreańskiej muzyki, filmów. Nawet na B-3 ze znajomymi miałyśmy Korean Room'a, co prawda nie jestem tak zaznajomione w temacie jak one ale co nie co się dowiedziałam (;. Na pewno ze Koreańczycy są ładniejsi od Japończyków....a Chińczycy są na samym dnie ten hierarchii bo sa najbrzydsi xD.
Powiem szczerze że się w tym nie zakochałam specjalnie, dla mnie nich sobie są. Mają ciekawą muzykę, zespoły ilością członów zaskakują...ich język jest naprawdę dziwny xD zdecydowanie wole Japoński jest o niebo ładniejszy od ich koreańskiego. Mają dość ciekawe dramy, ale w japonii i tez one są i jak dla mnie sa lepsze ze względu na język...no i polski Fandom k-popu jest cholernie zarozumiały.


http://img9.imageshack.us/img9/4474/23833974p0.jpg

Offline

 

#5 2012-01-29 10:28:27

 Ikaori

Nowicjusz

Skąd: Yume no tokoro
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 57
Punktów :   

Re: Korea.

Rzeczywiście Koreańczycy są ładniejsi od Japończyków, Nihonjiny mają strasznie krótkie nogi. Patrzysz na niego od góry: oo, łał, mmm, mrr... O.o, no mniej więcej tak to wygląda ;D. Poza tym nie wiem czy ktoś zmusiłby mnie, abym poszła do nieznanej koreańskiej restauracji, perspektywa zjedzenia psa mnie przeraża... kocham zwierzęta, a oni właściwie jedzą wszystko...


漫画家になりたい!

Offline

 

#6 2012-01-29 11:17:58

 Mukuro

Administrator

32973951
Call me!
Skąd: Namimori
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Korea.

O__________O''
A mówią że to chińczycy z psów robią wołowine a z kotów sajgonki xD.
W korei z tego co wiem jest bardzo ostra kuchnia.
Miałam kiedyś okazje spróbować koreańskiej zupki instant...myślałam że mi język odpadnie.
Ale nawet w niej znalazłam Naruto <3


http://img9.imageshack.us/img9/4474/23833974p0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMielno wakacje buldog francuski opis